گیگاسر
1 ثبت نام
2 خرید اشتراک
3 cd آموزش مقدماتی
4 شرکت در دوره ها
5 رسیدن به وزن ایده آل
1 ثبت نام
مرحله اول ثبت نام

برای بهره مندی از آموزش های رایگان آکادمی لاغری، ابتدا در سایت گیگاسر ثبت نام کنید و با عضویت در تلگرام و اینستاگرام گیگاسر در جریان آموزش ها باشید و در نهایت با رعایت نکات آموزشی سبک زندگی خود را گیگایی کنید، لاغر شوید و لاغر بمانید.

ثبت نام کانال اینستاگرام
2 خرید اشتراک
مرحله دوم خرید اشتراک

برای اینکه آموزش ها و نکات زندگی گیگایی را مو به مو اجرا کنید و به سمت تناسب اندام حرکت کنید لازم است اشتراک ماهانه حمایتی که مبلغ آن 100.000 تومان است را خریداری کنید. با خریداری این اشتراک ها شما 30 روز توسط معلمین سواد خوردن به صورت آنلاین حمایت و در مسیر درمان خود ثابت قدم می مانید. معلمین آکادمی لاغری نقش پررنگی برای درمان شما ایفا میکنند و از تجارب خود استفاده کرده چالش های ذهنی شما را برطرف و شما را در مسیر درمان حمایت میکنند تا به وزن ایده آل خود برسید. برای خرید اشتراک و دانشجوی آکادمی لاغری شدن کافی است روی دکمه ی زیر بزنید.

خرید اشتراک
3 شرکت در وبینار هفتگی
مرحله سوم خرید cd آموزش مقدماتی

cd آموزش مقدماتی سواد خوردن که شامل 19 فایل صوتی می باشد، توضیحاتی درباره اصول اولیه سواد خوردن می باشد که توسط رایمون گیگاسری باورشناس و درمانگر چاقی در اختیار شما قرار گرفته است ، برای شروع مسیر درمان چاقی حتما این 19 فایل را تهیه و نکات را یادداشت کنید.

خرید
4 شرکت در دوره ها
مرحله چهارم شرکت در دوره ها

دوره های مختلف سواد خوردن به شما کمک میکند با اصول آن آشنا شوید و چالش های ذهنی خود را در مسیر درمان به عینه ببینید و توسط آموزش هایی که دیده اید به سمت وزن ایده آل خود حرکت کنید. این دوره ها به صورت کاملا غیر حضوری و آنلاین در سایت گیگاسر برگزار می شود. مدرس این دوره ها معلمین سواد خوردن هستند که مدرک بین المللی مربی گری سواد خوردن را دارند و همچنین استاد گیگاسری باورشناس و درمانگرچاقی که تجربه سال ها تدریس و درمانگری در این حوزه را دارند. برای ثبت نام در دوره های سواد خوردن به لینک زیر مراجعه و پس از مطالعه شرایط دوره ها اقدام به ثبت نام کنید.

شرکت در دوره
5 رسیدن به وزن ایده آل
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به گیگاسر می باشد